درباره فروشگاه

در اینجا اطلاعاتی در مورد فروشگاه قرار میگیرد ، جهت ویرایش به پنل کاربری مراجعه کنید

قوانین و تعهدات اعتماد به ما
» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
نويسنده : احمد محبیدر تاريخ : 1395/09/16 در موضوع : تاریخ ایران

تاریخ ایران

این تحقیق از 35 صفحه و با فرمت word تهیه شده است .
قسمتی از متن:

در مرداد 1297 يعني مقارن آخر جنگ جهاني اول دولت برياست وثوق‏الدوله تشكيل گرديد. وزارت فرهنگ به نصيرالدوله (احمد بدر) سپرده شد. پس از برقراري امنيت نخستين اقدام دولت نسبت به فرهنگ تاسيس دارالمعلمين مركزي به رياست ابوالحسن فروغي و دارالمعلمات وحشت دبيرستان غير مجاني و چهل دبستان چهار كلاسه جهاني در تهران و ده دبستان در حومه پايتخت بود. در سال 1297 دولت براي اولين بار رسماً به تربيت آموزگار در داخله مملكت اقدام كرد در ولايات نيز به تناسب اهميت و موقعيت آنها اقداماتي در توسعه مدارس بعمل آمد.

در سال 1298 مدرسه حقوق با عده‏اي استاد ايراني و فرانسوي و مدرسه دندانسازي نيز ايجاد گرديد. و در مدرسه طب كه تا آن زمان جزو دارالفنون بود اصلاحاتي به وجود آمد. و مجزا گرديد. پس از كودتاي 3 اسفند 1299 و ظهور مرد با اراده و مقتدري در راس كارها، ثبات در اوضاع حاصل و ممد سال بر بودجه وزارت فرهنگ افزوده شد. و به همان تناسب بر عده مدارس در تهران و ولايات اضافه گرديد.

-

نوع محصول : word
تعداد صفحات : 35
حجم محصول : 94KB
" تاريخ كامل ايران " به قلم روان " سر جان ملكم " مورخ و سياست‌مدار انگليسی
قیمت محصول: 500 تومان
پرداخت و دانلود محصول